Art of Taste

24.06.2016 09:21 12345 4,67/5 (3)
Tegoroczna edycja konkursu Art of Taste została odwołana.

Dnia 23 sierpnia 2016 r. konkurs został odwołany:

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że odwołujemy Konkurs Art of Taste – Sztuka Smaku oraz Art of Taste School. Serdecznie przepraszamy branżę, która niezmiernie życzliwie przyjęła projekt, za zaistniałą sytuację.

To dla nas bardzo trudna decyzja. Podjęliśmy ją w trosce o jakość konkursu oraz z dbałości o to, aby stworzyć zawodnikom komfort pokazania swojej profesji na najwyższym poziomie, co okazało się niemożliwe ze względu na zbyt krótki okres przygotowania się  do startu. Nasza decyzja jest reakcją na obawy, które zgłaszały nam chętne zespoły cukierników, że nie będą w stanie przygotować się w sposób satysfakcjonujący do niniejszego wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Michałem Doroszkiewiczem i Pawłem Mieszałą z ogromnym sercem, zapałem i pieczołowitością przystąpiły do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Rezygnacja z konkursu jest dla nas bardzo trudna. Wykonaliśmy ogrom pracy w bardzo krótkim czasie, jednak priorytetem pozostaje dla nas zawsze dobro reprezentantów branży.

Jesteśmy orędownikami i zapalonymi kibicami rozwoju zawodu cukiernika i dlatego dziś, na chwilę, wstrzymujemy projekt, aby w przyszłości stworzyć kandydatom optymalne warunki do idealnego przygotowania się do startu. Niezmiennie pozostajemy szczerze oddani branży, dla której od lat realizujemy korzystne wydarzenia biznesowe i rozwojowe.

Organizatorzy

 

W dniach 26-29 września 2016 r., w czasie targów Polagra Food w Poznaniu, pod szyldem „Art Of Taste”, wystartuje nowy konkurs cukierniczy skierowany dla profesjonalistów i uczniów:

  • 26 i 27 września odbędzie się Art of Taste dedykowany profesjonalistom.
  • 28 i 29 września odbędzie się Art of Taste Scool dedykowany uczniom.

Profesjonaliści, pod okiem mistrza cukiernictwa, Michała Doroszkiewicza, wykonywać będą rzeźby z karmelu oraz zaprezentują tortowe dzieła sztuki.

Dwa dni później na arenie konkursowej pojawią się uczniowie, by przy merytorycznym wsparciu mistrza Pawła Mieszały, przygotować swoje wersje tortów oraz desery restauracyjne.

Organizatorem konkursu są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Jesteś cukiernikiem lub pasjonatem cukiernictwa? Czujesz, że masz w sobie pierwiastek artystyczny? Może czas zmierzyć się w walce o tytuł mistrza „Art of Taste”.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne tutaj.