Kwietniowe wydarzenia branżowe

15.04.2016 10:05 12345 5,00/5 (1)
Zobacz, gdzie w najbliższym czasie spotkają się przedstawiciele branży.

Przedstawiamy kwietniowe wydarzenia branżowe:

Przedstawiciele branży spożywczej i sektora HORECA spotykają się w połowie kwietnia w Singapurze na międzynarodowych targach Food and Hotel Asia 2016. Ta duża impreza obejmuje 6 eventów, wśród których ważne miejsce zajmują targi Bakery&Pastry 2016. Prezentowana jest na nich szeroka gama najnowszych urządzeń oraz składników, bardzo ciekawie prezentuje się również część konferencyjna. Najważniejszym aspektem dla uczestników jest jednak możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami branży piekarskiej i cukierniczej oraz nawiązania ważnych kontaktów biznesowych.

W ramach wydarzenia odbywa się także konkurs – Asian Pastry Cup, mający na celu promowanie najlepszych profesjonalnych technik cukierniczych, stanowiący cenną możliwość zaznaczenia swojej obecności na cukierniczym rynku. Zwycięzca weźmie bowiem udział w prestiżowym konkursie World Pastry Cup 2017, który odbędzie się we francuskim Lyonie.

Mniej więcej w tym samym czasie, bo w dniach 14-17 kwietnia w Stambule odbywają się Targi Maszyn, Technologii Piekarniczych i Cukierniczych IBATECH. To tu toczą się dyskusje o przyszłości piekarnictwa i cukiernictwa, targi stanowią też najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz innowacyjnym sprzętem: od maszyn mieszających i porcjujących, poprzez urządzenia pakujące, dekorujące i ułatwiające transport. Szerokość oferty jest naprawdę imponująca. Nic więc dziwnego, że każda edycja IBATECH cieszy się olbrzymim powodzeniem.

Kwietniowe wydarzenia branżowe to nie tylko zagraniczne imprezy. Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw zagoszczą na Expo XXI w stolicy w dniach 19-21 kwietnia. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 200 wystawców, będzie to więc świetna okazja do spotkania z polskimi i zagranicznymi partnerami oraz sieciami handlowymi. Targi stworzą także możliwość udziału w wielu panelach dyskusyjnych i konferencjach poświęconych żywności czy trendom w branży spożywczej.