Przystanek SÜDBACK

10.08.2016 15:58 12345 5,00/5 (2)
Największa impreza branży piekarsko-cukierniczej w Niemczech.

W dniach 22-25 października 2016 w Stuttgarcie będzie miała miejsce kolejna edycja targów Südback. To największa impreza branży piekarsko-cukierniczej, integrująca strefę niemieckojęzyczną: Niemcy, Austrię, Holandię i Szwajcarię.

Planowane są 4 dni ożywionej dyskusji i pozyskiwania cennych informacji. Swój udział zadeklarowało już 650 wystawców z 20 krajów. To znacznie więcej niż w poprzednich latach. Do tego szacuje się, że przybędzie ponad 33 000 odwiedzających. Wszystko wskazuje na to, że będzie to największe z dotychczasowych wydarzeń targowych.

Na nowinki branżowe mogą liczyć nie tylko przedstawiciele firm piekarskich i cukierniczych, ale też tych działających w obszernym kanale HoReCa. Oprócz oferty produktowej i technologicznej, zwiedzający będą mieli okazję do przeglądu najnowszych trendów. Program dopełniają liczne pokazy i konkursy dla młodych piekarzy.

Dużym zainteresowaniem cieszy się „Südback Trend Award”. To konkurs, który ma na celu promocję produktów inspirujących branżę pod kątem technologii i koncepcji sprzedaży. W tym roku nagroda zostanie wręczona po raz dziesiąty.

Oto obszary tematyczne ujęte w programie:

  • Materiały dla piekarzy i cukierników: surowce, komponenty do produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych, aromaty, pieczywo do odroczonego wypieku, produkty mrożone, podstawowe materiały do produkcji ​​lodów, produkty organiczne i bio.
  • Technologia: proces produkcji, piece, instalacje chłodnicze, zamrażarki, ekspresy do kawy, maszyny do lodów, armatura gastronomiczna, systemy silosów, czyszczenia, higiena pracy, systemy ważenia.
  • Rozwiązania dla sklepów i koncepty sprzedażowe: meble, wyposażenie sklepów, mobilne punkty sprzedaży, oświetlenie, naczynia, porcelana i dekoracja stołu.
  • Marki własne: gotowe wyroby cukiernicze i produkty piekarskie, napoje, produkty mleczne i delikatesowe, promocja sprzedaży.
  • Opakowania i dekoracje: materiały dekoracyjne, opakowania prezentowe, opakowania stosowane w cukierniach i piekarniach, upominki.
  • Oprogramowanie: systemy kasowe, system etykietowania, oprogramowanie przemysłu, konsultacje.
  • Marketing, reklama, zarządzanie: stowarzyszenia i organizacje, literatura branżowa.

Najlepszą rekomendacją dla targów są opinie uczestników poprzednich edycji: 92% wizytujących Südback wyraziło pozytywne zdanie na temat wydarzenia, 80% odwiedzających zamierza ponowić swój udział w 2016 roku, a 91% uczestników poleca to wydarzenie innym.

Przystanek SÜDBACK

Więcej informacji znajdziesz tutaj.