Marcin Surdyk

Marcin Surdyk

Mam to szczęście, że lubię to, co robię.

Zawód cukiernika wykonuję z wielką przyjemnością, bo jest to przede wszystkim moja pasja. Zajmuję się tym od ponad 20 lat, co daje spore doświadczenie. Lata pracy wyposażyły mnie także w rzetelną wiedzę, którą chętnie dzielę się z młodymi adeptami sztuki cukierniczej. Wielokrotnie przygotowywałem ich do zmagań konkursowych. Aktywna praca i dzielenie się moim doświadczeniem zaowocowały sukcesami. Moim podopiecznym z powodzeniem przyznawano wysokie miejsca. To ogromny sukces i dalsza motywacja do rozwoju w cukiernictwie i wspomagania młodych adeptów tej sztuki.

Przygotowywanie młodszych pokoleń do udziału w konkursach to nie jedyna forma aktywności na tym polu. Sam również chętnie staję do rywalizacji w cukierniczych zawodach, osiągając przy tym dobre efekty, np. w 2008 r. zająłem III miejsce w Mistrzostwach Polski w deserach.

Szkoliłem się we Francji, Włoszech, Finlandii, Niemczech i wielu innych krajach. Dziś współpracuję z cukiernikami z całego świata. Nowinki cukiernicze nie są mi obce, a wizytówką mojej pracy jest dbałość o kontakty z klientami oraz kursantami. Oferuję im wysokiej jakości szkolenia z wykorzystaniem innowacji technologicznych oraz nowoczesnych rozwiązań cukierniczych.

W 2014 roku związałem się z Grupą Zeelandia i z wielką przyjemnością zasiliłem szeregi „Akademii”.
Nie zwalniam tempa. Czas wejść na kolejny szczebel.